Звіт за проєктом “Школа – територія здоров’я”

Наші ліцеїсти приймали участь у фестивалі ранкової зарядки та рухових активностей «Рух заради здоров’я», займаються фізкультурою вдома. споживають корисну їжу,приймають участь у спортивних міських та обласних змаганнях.

• Ранкові зарядки.
    Родзинкою нашої школи є загальна ранкова зарядка. Діти з великою радістю та задоволенням разом з учителями виконують ранкові фізичні вправи,які заряджають енергією на весь день.

• Сімейні спортивні вихідні.

Наші учнівські родини навіть у вихідні дні займаються фізичною культурою. Батьки своїм прикладом надихають дітей займатись фізкультурою заради збереження свого здоров’я навіть у вихідні дні.Різноманітні рухливі ігри проводяться на уроках фізкультури.

Різноманітні рухливі ігри проводяться на уроках фізкультури.

• Веселі перерви з рухливими іграми допомагають дітям відпочити від уроків.

• Спортивні змагання «В країні Олімпія»  та «Олімпійська надія »  пройшли в початковій школі.
  • Рухова активність «Живий алфавіт» була проведена у других класах. Діти,отримавши букви,складали слова пов’язані з олімпійськими іграми.
  • Весела руханка на свіжому повітрі «Голова,плечі,коліна,пальці» . Участь приймали п’яті та шості класи.

• Танцювальна руханка на подвір’ї школи. Учні зарядились позитивним настроєм на весь день.

• Веселу зарядку для учнів шостих класів підготували дівчата 10-А класу.
  • Ранкова зарядка у спортивному залі.  Заряджали міцним здоров’ям учнів п’ятих класів дівчата десятого класу.

• Веселковий тиждень на уроках фізкультури.
  • Сертифікат про участь у всеукраїнській  програмі «  HEALTHY SCHOOLS заради здорових і радісний школярів »
  • Фізкультура вдома.
  • Чемпіони народжуються саме в нас. Наш басейн допомагає знайти себе у спорті. Займайтесь разом з нами.
  • Цікаві та змістовні бесіди з медичною сестрою закладу навчають поведінки під час пандемії .
  • Фітнес завжди допомагє бути здоровими та красивими.
  • Смачна та корисна їжа у школі та вдома.
  • Знайомство з новим видом спорту завжди цікаве.
  • Гімназіада для наших учнів є поштовхом до перемог у обласних змаганнях.
  • Скандинавська  ходьба поліпшує здоров’я,а ходьба дозволяє підготуватись до марафону.
  • Щоб бути здоровим потрібно займатись постійно фізкультурою вдома.
  • Футбол – це круто. Наша надія.
  • Спортивне змагання « Круті ігри »
  • Різноманітні вправи на уроках фізкультури.
  • Наші улюблені тварини полюбляють займатись фізкультурою.