Робота за проєктом “Школа – територія здоров’я”

Наш ліцей працює за проєктом “Школа – територія здоров’я”. Тому діти під час дистанційного навчання з великим задоволенням займаються фізичною культурою. Виконують різні вправи для розвитку фізичних якостей. Постійно приймають участь у вікторинах “Відгадай та намалюй”, розгадують кросворди. Займаються фізкультурою разом з батьками. Самі створюють фото-загадки.

Взяли участь у всеукраїнському проєкті «Перемагаємо разом»,а саме у проєкті «Заклички». Найактивнішим був учень 1-В класу Довгий Ігнатій. Він отримав вподобайки та прекрасні коментарі від О.Педана та Олімпійського призера ігор в Токіо2020  Стаса Горуни. Марія Павлічук, співзасновниця громадської організації Junior ,виставила  відео Ігната Довгого на своїй сторінці.

На протязі навчального року працювала секція з футболу. Діти з великим задоволенням відвідували тренування під керівництвом прекрасного тренера Мисака Ю.Ю. Заняття з футболу зближує дітей, тренер постійно згуртовує футболістів, створює сильну команду. Наші футболісти приймали участь у благодійних турнірах для збору коштів на допомогу ЗСУ у Немирові, Жмеринці, Вінниці. Постійно приймають участь у чемпіонаті міста та різних турнірах з футболу.

Учні нашого ліцею постійно приймають участь у шкільній гімназіаді. У баскетболі 3*3 наші дівчата зайняли друге місце, а хлопці – третє. Здоров’я та фізична активність є пріоритетом для наших дітей.

Також улюбленим видом спорт став натільний теніс. Керівником  секції є вчитель фізичної культури Соколова Н.В. Вона виховує переможців міських та обласних змагань.  Діти з радістю займаються тенісом, розвивають свої фізичні якості, зміцнюють здоров’я.

Родзинкою нашого закладу є гурток з плавання « Русалонька ».  Діти навчаються плавати різними стилями плавання, грають у різноманітні ігри у воді. Спілкуючись з керівниками гуртка Мазур І.В. та Хникіною Л.А. діти отримують позитивні емоції, зміцнюють своє здоров’я, загартовуються.

У ліцеї працює гурток  « Спортивна ігротека» під керівництвом вчителів фізичної культури Овчар А.С. та Ніконової І.А. Діти розвивають фізичні якості, грають у рухливі ігри, естафети. Гра дає можливість проявити творчу активність, а естафети формують спортивний характер.

Рух – це здоров’я, приєднуйтесь, будьте активними, займайтесь фізкультурою та спортом.