You are currently viewing Випуск 2023

Випуск 2023

Випускний вечір – надзвичайне свято: радісне, урочисте, веселе, але водночас і сумне. Доводиться прощатися з рідною школою, такими затишними, рідними класами, коридорами, дорогими наставниками, які впродовж багатьох років готували учнів до самостійного життя.

17 червня зі шкільної родини нашого ліцею випустили 57 талановитих випускників.

З напутнім словом до випускників звернулася директор Світлана Василівна та вручила випускникам свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти. Також вітали випускників класні керівники, батьки.

Багато теплих слів в цей вечір пролунали для випускників, а вони висловили слова-відповіді учителям, батькам, однокласникам. Усі вони об’єднані побажаннями успіху, кар’єрного росту, а також – людяності, про яку ніколи не можна забувати. І найголовніше – мирного майбутнього життя у незалежній Україні!

Відео з випускного вечора можна переглянути за посиланням.