Декадник історії

• Автор запису:
  • Категорія запису:Наші новини

В період з 23.01.2023 по 03.02.2023 року в КЗ “Вінницький ліцей №16” проходив декадник історії, метою якого стало підвищення інтересу учнів до вивчення історії, виховання свідомих громадян України, удосконалення форм і методів організації освітнього процесу,

Зміст заходів, що проводилися, тісно пов’язаний з основним програмним курсом. Вчителі історії підготували та провели інформаційну сторінку «Історія-наука про минуле», тематичну виставку “Без Соборності немає незалежності”, тематично-оглядову виставку “Герої Крут-для нащадків взірець”,”Історія в кросвордах та ребусах”

Для реалізації на практиці основних принципів особистісно – орієнтованого підходу до навчання,створення сприятливих умов для виявлення знань та вмінь здобувачів освіти у нестандартних ігрових ситуаціях,розвитку логічного та аналітичного мислення та вміння висловлювати та відстоювати власну думку в рамках декадника було проведено усний журнал “Шлях до незалежності.Ціна свободи” (вчитель Костюк А.О.),година пам’яті до Дня Героїв Крут “Крути- символ українського патріотизму” (вчитель Романюк А.О.), диспут “Трагічні уроки історії” (вчитель Слободинський О.О.) та “Міфи та легенди історії” (вчитель Ровінська О.В.).

Проведення декадника – це не стільки розвага для учнів, скільки одна з форм організації самостійного навчання, засіб виховання, шлях до порозуміння з учнями,батьками.

Відеозвіт декадника історії можна переглянути за посиланням.