Засідання творчої групи «Впровадження компетентнісно-орієнтованого підходу в освітній процес»

Відповідно плану роботи,4 січня 2023 року, в школі відбулося засідання творчої групи вчителів, яка працює над проблемою «Впровадження компетентнісно-орієнтованого підходу в освітній процес».
Керівник групи, вчитель зарубіжноі літератури Роктанен Т.Т., виступила з презентацією досвіду роботи з теми «Формування ключових та предметних компетентностей школярів засобами мови і літератури».

Вчитель англійської мови Кіріліна Ю. І. провела майстер-клас на тему «Проектна діяльність на уроках англійської мови».
Вчитель географії Лук‘яненко О. Л. розповіла про форми і методи роботи, які вона використовує для формування ключових компетентностей школярів на уроках природничого циклу.
Всі учасники групи взяли активну участь в діловій грі «Я роблю так», яку розпочала вчитель фізкультури Овчар А. С. і продовжили вчителі української та англійської мови Книжник О. В. та Лисак О. В. Всі присутні на засіданні поділились практичним досвідом роботи з впровадження компетентнісно-орієнтованого підходу в процесі викладання базових дисциплін.