Виховна бесіда проведена офіцером поліції

Кривенко Святослав , ювенальний офіцер поліції , для учнів ліцею провів виховну бесіду про новий молодіжний рух Редан з метою попередження протиправної поведінки серед молоді.

Нещодавно серед неповнолітніх поширився молодіжний рух, учасники якого організовують бійку з опонентами.

Провокування масових бійок серед молоді і підлітків – це спроба російських пропагандистів провести чергову інформаційно-психологічну операцію та використати дітей для дестабілізації внутрішньої ситуації в Україні, – повідомив офіцер поліції.

Редан – це субкультура, а саме прихильники аніме, які виступають проти футбольних фанатів, мігрантів і вихідців із Кавказу. Вони кажуть, що не асоціюють себе з приватною військовою компанією, а називають себе так “жартома”.