Філія #ДівчатаSTEM

З великою гордістю повідомляємо, що на базі нашого закладу функціонує філія #ДівчатаSTEM. Попит на STEM спеціалістів збільшується з кожним роком. Практично 80% робочих місць, які на даний час швидко розвиваються, вимагають фундаментальних знань з математики, фізики, хімії, біології та інформатики, тобто зі STEM. Тому STEM спеціальності входять у список найбільш оплачуваних професій.
Незважаючи на очевидну привабливість STEM галузі, дівчата все ж таки не дуже активно обирають STEM напрямом своєї майбутньої професії. Серед працівників STEM лише 23% жінки.
Для вирішення цих проблем у вересні 2019 року відбулося відкриття 49 Філіалів “Дівчата STEM” CSR Ukraine, Центром «Розвиток КСВ, за підтримки UNFPA Ukraine, Фонду ООН в галузі народонаселення в Україні, та Інституту Модернізації змісту освіти.
Мета філії нашої школи – подолати гендерні освітні стереотипи, залучити активних дівчаток школи І, ІІ та ІІІ ступеня до STEM-напрямів.
Розпочали ми з просвітницького тижневика для учнів та вчителів початкової школи.
Дівчатка школи І ступеня переконалися, що наука – це цікаво, а розвиватися в STEM-напрямах можуть не тільки хлопці.