Акція ,,Стежками рідного міста,,

4 листопада в ліцеї №16 відбулася акція ,,Стежками рідного міста,, – в рамках шкільного соціального проєкту “Ліцей щасливих дітей”.

Ця акція про рідні міста, адже у кожного воно своє. Для нас – це Вінниця, а для дітей із числа ВПО -Харків, Маріуполь, Донецьк, Херсон та ін.

До участі в заході долучилися діти з числа внутрішньо-переміщених сімей, а також ліцеїсти 5-7 класів, адже живе спілкування нічим не замінити.

Учасники заходу мандрували стежками різних міст, розглядали світлини визначних місць, уявляли, раділи, а також долучилися до майстер-класу із виготовлення оберегів для захисників.

Панувала тепла атмосфера, дружнє спілкування та щирі емоції. Усіх учасників об’єднали – гордість та любов до рідного міста та України!