9 листопада – День української писемності та мови

Найбільше і найдорожче добро в кожного народу – це його мова, ота жива схованка людського духу, його багата скарбниця, в яку народ складає і своє давнє життя, і свої сподіванки, розум, силу.

9 листопада – День української писемності та мови.

В цей день традиційно у школі проводяться різноманітні заходи. Всі вони присвячені темі писемності.

Протягом дня у класних колективах проходили конкурси,вікторини, мовні змагання, які надали можливість всім учасникам перевірити свої знання з української мови. Досвід людства упродовж тисячоліть переконливо доводить, що мова об’єднує народи в нації і зміцнює державу. Під час заходу діти познайомилися зі сторінками історії української мови, згадали скорботні дати на тернистому шляху її розвитку, провели мовознавчу вікторину.

Адміністрація Вінницького ліцею №16 , вчителі та старшокласники приєдналися до написання Всеукраїнського радіо диктанту національної єдності.

День української писемності та мови у закладі пройшов насичено та цікаво.