День здоров’я

15 вересня на території нашого ліцею проходив день здоров’я. Розпочався він з годин спілкувань з класними керівниками, на яких нагадали правила техніки безпеки та створювали колажі «Олімпійські види спорту»! Після лінійки-відкриття для дітей різних вікових категорій було організовано різноманітні розваги, на які вони потрапляли, орієнтуючись на маршрутні листи! Тому брали участь у спортивному квесті, майстер-класах, змаганнях, переглядали фільми та мультсеріали.

Для ліцеїстів 5-6 класів тренер МСДЮСШ Волошина А.П. та її учениці підготували майстер-клас та показовий виступ з баскетболу, тренер МДЮСШ №1 Кулеша О. провів майстер-клас з хокею на траві.

Викладачі ВДПУ (кафедра фізичного виховання і спорту) – Хуртенко О.В., Дмитренко С.М. та Ковальчук А.А. – провели тренування та майстер-клас з пілатесу, силової гімнастики та заняття з масажними ролами для ліцеїстів 10-11 класів.

Дітям 7-9 класів проведено змагання з туризму – смуга перешкод та перетягування канату.

Окремі класи початкової школи подорожували Вінницею та відвідали Дунстан!

Ліцеїсти весело та активно провели день.

Пропонуємо і вам поринути в атмосферу нашого чудового дня!

Відеозвіт проведення Дня здоров’я можна переглянути за посиланням.