Захід-майстерка з виготовлення окопних свічок

11 листопада класні колективи 3-А (кл.керівник Камінська А.А.) та 11-Б (кл.керівник Субботіна Л.В.) провели спільний цікавий захід – майстерку з виготовлення окопних свічок для наших захисників. І хоч одинадцятикласники не відвідують шкільні заняття офлайн, проте заради такої потрібної справи знайшли час і завітали до рідної школи, захопивши із собою ножиці, свічки, гофрований картон. Попри значну різницю у віці, школярі легко і швидко знайшли спільну мову і радо взялися до справи. Результат – 32 окопні свічі, які невдовзі будуть доставлені на передову нашим захисникам. Віримо, що ці обереги-помічники будуть зігрівати воїнів не лише жаром вогню, а й теплом дитячих сердець!

Дякуємо директору ліцею Світлані Василівні Стрельбицькій за чудову ідею майстер-класу та матеріальну допомогу в його проведенні.