Навчально-пізнавальна гра “Усім відомий Тарас Шевченко”

Усі ми любимо святкувати свій День народження, особливо діти. А відмічати День народження відомих людей, не менш цікаво. Класний керівник Євпак Алла Віталіївна підготувала та провела навчально-пізнавальну гру “Усім відомий Тарас Шевченко”. Дітки були активними учасниками гри. Вони приймали участь у конкурсах, називали цікаві факти з життя ВЕЛИКОГО КОБЗАРЯ, читали вірші напам’ять, змагалися у конкурсі “Зірковий шлях “, відгадували твори письменника… Завідуюча бібліотекою Алла Олександрівна Байделюк познайомила учнів з КОБЗАРЕМ відомого письменника. Презентувала твори з книги письменника, розповіла історію створення закладинок та їх види. Бібліотекар Наталя Олександрівна провела екскурсію шкільною бібліотекою та познайомила з правилами бібліотеки. Діти гарно відпочили, подякували бібліотекарям за “теплий прийом” і подарували бібліотеці книжечки- виготовлені власними руками.