Відзначаємо День Соборності

Щороку 22 січня у день проголошення Акту  Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки ми відзначаємо День Соборності.

Сьогодні нам необхідно знати, пам’ятати та утверджувати в свідомості, що 22-ге січня 1918р. Українська Народна Республіка (УНР) проголосила незалежність українських земель. Це також духовне єднання громадян, їхня згуртованість.

Так і у нашому ліцеї вже стало традицією разом з дітьми і вчителями, які працюють за принципами «Лицем до дитини»,  проводити «ланцюги єдності», тематичні заходи, присвячені цій даті.

Учні початкових класів вчили вірші, пісні, проводили вікторини, віртуальні подорожі по карті України за маршрутами єдності Західноукраїнської Народної Республіки (зі столицею м. Львів) та Української Народної Республіки (зі столицею м. Київ), виготовляли лепбуки, книжечки, пам’ятки. Соборність – це територіальна цілісність. Саме деокупація українських земель, звільнення від російського загарбника, є зараз нашою спільною метою. Соборність – це співпраця заради спільного майбутнього. Соборність – мета Перемоги.