«Молодь за життя без СНІД!»

До Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом у школі було проведено години спілкування з метою донесення інформації як вберегтися від ВІЛ, додатково на стенді розміщувалась інформація, про передачу вірусу. Учні долучилися до виставки малюнків «Стоп СНІД!»

В рамках міської молодіжної акції, присвяченої Всесвітньому Дню боротьби зі СНІДом, було проведено міський конкурс соціальної реклами «Молодь за життя без СНІД!» В період з 05.11.2018 року по 23.11.2018 року в навчальному закладі відбувся перший шкільний етап. За результатами якого кращі роботи було надано у міський методичний кабінет. У другому міському етапі журі визначило переможця серед закладів загальної освіти міста. Перемогу здобула, учениця 10-А класу, Малюта Вікторія. Вітаємо переможницю!!!

aids-2018-01

aids-2018-02