Фестиваль ранкової зарядки

З 01.09. по 17.09.2021 у школі проходить Фестиваль ранкової зарядки та рухових активностей «Рух заради здоров’я».

1.Ранкові зарядки.

Родзинкою нашої школи є загальна ранкова зарядка. Діти з великою радістю та задоволенням разом з учителями виконують ранкові фізичні вправи,які заряджають енергією на весь день.

2.Сімейні спортивні вихідні.

Наші учнівські родини навіть у вихідні дні займаються фізичною культурою. Батьки своїм прикладом надихають дітей займатись фізкультурою заради збереження свого здоров’я навіть у вихідні дні.

3.Різноманітні рухливі ігри проводяться на уроках фізкультури.

4.Веселі перерви з рухливими іграми допомагають дітям відпочити від уроків.

5.Спортивні змагання «В країні Олімпія» та «Олімпійська надія » пройшли в початковій школі.

6.Рухова активність «Живий алфавіт» була проведена у других класах. Діти,отримавши букви,складали слова пов’язані з олімпійськими іграми.

7.Весела руханка на свіжому повітрі «Голова,плечі,коліна,пальці» .

Участь приймали п’яті та шості класи.

8.Танцювальна руханка на подвір’ї школи. Учні зарядились позитивним настроєм на весь день.

9.Веселу зарядку для учнів шостих класів підготували дівчата 10-А класу.

10. Ранкова зарядка у спортивному залі. Заряджали міцним здоров’ям учнів п’ятих класів дівчата 10-А класу.

ранкові зарядки

сімейні спортивні вихідні