ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

З нагоди Дня Гідності та Свободи, 21 листопада у навчальному закладі відбувся відкритий захід для 9 класів. З метою формування в учнів розуміння єдності і цілісності України, розширити знання про революцію.

Школярі пригадали хронологію подій на майдані від 2004 року. Переглянули презентацію: «Боротьба України за свої права, з найдавніших часів і до сьогодні». У підсумку заходу дев’ятикласники в формі інтелектуальної гри: «Ми - Українці» згадали факти з історії своєї держави.

Батьківські збори 11.11-15.11.19

У закладі протягом 11.11.19-15.11.19 проводились батьківські збори на тему "Пристебнути ремені безпеки! Або, як пережити підлітковий вік".

Ще вчора це було миле диття, яке слухалося, вчилося, було активним... А сьогодні - напівдоросла колючка, яка сама не розуміє, що з нею коїться.Емоційна нестабільність, фізіологічні зміни, тиск соціуму.

На зборах були розглянуті питання:

Візит до КНУКіМ

Екскурсія до КНУКіМ

В рамках профорієнтаційної роботи, учні 11-А класу, завітали на день відкритих дверей до Київського національного університету культури і мистецтва.

Реєструвавшись учні відвідали факультети вищого навчального закладу, де мали змогу ознайомитись з професіями та отримати відповіді на питання які їх цікавили. Та головною подією була зустріч з Михайлом Михайловичем, який розповідав про успіх та як його досягнути. У подарунок учні отримали авторську книгу «Формула успіху» з автографом, фото з Поплавським М.М. та чудовий настрій.

Декадник толерантності

ДЕКАДНИК ТОЛЕРАНТНОСТІ

До Міжнародного дня толерантності – 16 листопада, з метою виховання ввічливості, толерантності, доброти, взаємоповаги в учнів було проведено декадник толерантності. Протягом 10 днів класними керівниками 1-11кл., а також учнівським самоврядуванням було організовано та проведено ряд заходів, а саме:

* агідбригада для учнів початкових класів;

* виготовлення квітки толерантності (5кл.);

* виставки сімейних плакатів (6-8 кл.) та емблем «Ні - насильству» (9-11кл.);

* створення дерева толерантності, учнями початкових класів (3-4 кл.);

* години спілкування відповідно до раніше затверджених тем;

* радіо-передача: "16 листопада-Міжнародний день толерантності".

Фінал "Нон-Стоп"

ФІНАЛ «НОН-СТОП»

7 листопада на базі ВМПДЮ відбувся фінал міського чемпіонату пізнавально-розвиваючої гри «Нон-Стоп». У ході гри команда нашої школи відповідала на запитання шкільної програми, виконувала завдання на швидкість та командну взаємодію. По завершенню гри учні 10-тих класів отримали грамоту та сертифікат.

Дочірні категорії