УСІМ ЖІНКАМ ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ!!!

«УСІМ ЖІНКАМ ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ!!!»

До Міжнародного жіночого дня учні школи підготували святковий концерт.8Березня13

English_8_March

Четвертого березня учні 5-А класу показали виставу "Вовк і семеро козенят на новий лад". П'єсу допомогла поставити Діденко О. Р., вчитель англійської мови, класний керівник. П'ятикласники вдосконалили свої знання з англійської мови, отримали масу драйву й позитивної енергії. Юні актори "запалили" на сцені, а в залі не стихали оплески й схвальні вигуки. Слід відзначити гру та прекрасне володіння англійською мовою Захарової Анни, Корнійчука Максима, Жигалівського Владислава, Качинської Кароліни, Остапчук Дар'ї, Внотченка Еріка-Даніеля. Браво юним акторам 5-А класу!

Бюджет шкільних проектів

В рамках конкурсу «Бюджет шкільних проектів» в навчальному закладі проходить шкільний етап, під час якого класи презентують свої проекти. Під час голосування визначився переможець шкільного етапу «Нове перше враження» учнів 10-А класу та учениці 9-Б класу Крижанівської Анни.

Лідер-2020

03 березня в рамках діяльності Вінницького міського молодіжного громадського об’єднання «Лідер» відбувся відбірковий тур міського конкурсу проекту «Лідер-2020». Президент школи Крижанівська Анна увійшла до фіналу.

Дочірні категорії