III Юнацькі Олімпійські ігри

Вітаємо Плохотнюк Дарину, ученицю 10-А класу, члена національної збірної команди України зі спортивної акробатики, з перемогою на III Юнацьких Олімпійських іграх, які відбулись в Аргентині.

Інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?»

З метою виховання у школярів та молоді поваги та інтересу до знань і пропаганди інтелектуальних ігор, як засобу дозвілля молоді, у школі серед учнів восьмих класів відбувся відбір команди до гри «Що? Де? Коли?».

Ваше слово – мудрість України, праця ваша – доля трударя.

Поміж багатьох свят у календарі  є день, коли школа майорить осінніми квітами і посмішками школярів та педагогів, день до якого готується уся шкільна родина.

Не будьмо байдужими – врятуємо наш світ від пожеж!

В рамках тижневика протипожежних заходів «Не будьмо байдужими – врятуємо наш світ від пожеж!».

Міське свято-презентація «Палац майстерня творчості й натхнення»

26 вересня учні 7 класів відвідали міське свято-презентація «Палац майстерня творчості й натхнення».

Дочірні категорії