"Дослідники щастя"

"Дослідники щастя" - вчителі 16 школи,отримали капсулу невичерпної Енегрії, Позитиву, Натхнення та Радості від Григорія Хмельницького, який завітав до нас з Уроком Щастя. Даруйте щастя - це так просто! І що ж для цього необхідно робити? Дарувати усмішку іншим людям, робити щасливим інших людей!Щастя - це просто! Щастя є... Безмежне, велике, що поглинає всю твою душу, настільки величезне, що хочеться обійняти весь світ. Твоє серце співаває, хочеться просто посміхатися і літати. І ми літали! Організувала зустріч для вчителів Никодим Л. А.

Оберіг для воїнів

«Оберіг для воїнів»

Уже вкотре учні школи №16 беруть участь у плетінні маскувальної сітки. Аби наші захисники на передовій змогли захистити себе та техніку. До плетіння маскувальної сітки долучились учні 7-11 класів. Колективи 2-Д,   3-А, 3-Б допомогли у зібранні необхідного матеріалу. Готову сітку завдовжки 9 метрів передали до «Муніципальної поліції».

Новий рік не за горами

«Новий рік не за горами»

Прекрасне свято - Новий рік. Саме цей перехід доби наділений магічним змістом. Для того, щоб наблизитись та поринути у справжню новорічну атмосферу, дев’ятикласники разом із класними керівниками підготували концертно-розважальну програму «Новий рік не за горами». Святкове дійство завершилось дискотекою для учнів старших класів.

Зимова феєрія - 2019

«ЗИМОВА ФЕЄРІЯ – 2019»

В рамках проведення міської виставки-конкурсу композицій «Зимова феєрія – 2019» в нашій школі пройшла виставка робіт учнів на дану тематику. Кожна робота була неповторна та передавала новорічно-різдвяний настрій.
            Переможці І шкільного етапу Конкурсу були відправлені на виставку, яку можна було переглянути у відділі природи Вінницького обласного краєзнавчого музею.

Звітна учнівська конференція

По завершенню І семестру Президентська рада провела звітну учнівську конференцію, де підсумувала роботу учнівського самоврядування, голів центрів «Культура», «Порядок», «Знання», «Репортер», «Милосердя», «Здоров’я та спорт». Затвердили роботу учнівського самоврядування на ІІ семестр. За активну участь у шкільному житті та класі були нагородженні учні та класні колективи.

Дочірні категорії