Святковий дзвоник

29 травня відбулось свято Останнього дзвоника. На урочистій лінійці пролунав останній дзвоник, який сповістив учнів про закінчення ще одного навчального року, а для випускників продзвенів востаннє у рідній школі і провів їх у доросле життя.

У ритмі танцю

Під звуки запальної музики, 24 травня, відбувся захід 10 класів «У ритмі танцю». Концертна програма пройшла захопливо та весело, адже учні добре підготувались, продумавши хід подій від 70-тих до сьогодення, вдало підібравши образи.  Глядачі поринули у історію танцю та мали змогу переглянути танцювальні номери від наших талановитих переможців.

Збір гуманітарної допомоги

16 травня відбулася міська акція зі збору гуманітарної допомоги для військовослужбовців Збройних сил України, Національної гвардії України та добровольчих батальйонів, які в даний час знаходяться на передовій, виконуючи бойові завдання по збереженню територіальної цілісності нашої Батьківщини.

День вишиванки

Сьогодні вся країна відзначає одне з найсамобутніших свят української культури – День вишиванки.

Традиційно цього дня всі охочі приходять на роботу або навчання в українській вишитій сорочці.

День пам'яті та примирення 2019

8 травня – День пам’яті та примирення. Цього дня по всій Україні вкриваються весняними квітами і величні пам’ятники, і скромні обеліски. Це означає, що пам’ять народна жива, що подвиг загиблих – незабутній.

День пам’яті полеглих у війні - це лише часточка великої данини пошани полеглим і живим ветеранам, які своєю кров’ю відстояли нашу свободу.

Дочірні категорії