День Збройних Сил України

До Дня Збройних Сил України наша школа організувала концерт у Військово-медичному клінічному центрі Центрального регіону.

Клуб вихідного дня за проектом "День здорової сім'ї"

02 грудня 2018 року відбулось заняття в Клубі вихідного дня за проектом "День здорової сім'ї". За відгуками батьків пройшов чудово! Запрошуємо всіх бажаючих!

«Молодь за життя без СНІД!»

До Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом у школі було проведено години спілкування з метою донесення інформації як вберегтися від ВІЛ, додатково на стенді розміщувалась інформація, про передачу вірусу.

До дня толерантності

Своє розуміння толерантності, його значення та роль у повсякденному житті, омбудсмени закладу розкрили у відеоролику.

Рада чоловіків

22 листопада 2018 року проведено засідання Ради чоловіків на тему: «Увага! Булінг. Що треба знати батькам!!!».

Дочірні категорії