Статут

Функції самоврядування в школі

• Забезпечення порядку в школі, організація чергування в школі, в класах.
  • Організація дозвілля на перервах та після уроків.
  • Проведення загальношкільних лінійок, зборів, конференцій, виставок.
  • Контроль за дотриманням санітарно-гігієнічних вимог в класах.
  • Організація роботи по збереженню шкільного майна, води, електроенергії, підручників.
  • Організація роботи з благоустрою території школи.
  • Участь у роботі гуртків в молодшій школі.
  • Підготовка і проведення конкурсів, творчих свят, змагань, розважальних програм, сімейних свят.
  • Контроль за виконанням учнями навчально-виховного процесу.
  • Заслуховування звітів органів учнівського самоврядування.
  • Організація трудових загонів старшокласників.
  • Надання допомоги в організації оздоровчих таборів.
  • Проведення соціологічних досліджень з проблем життєдіяльності учнівських колективів.
  • Участь у розробці плану роботи школи на новий навчальний рік.
  • Участь у проведенні педагогічних рад, на яких розглядаються   питання життєдіяльності учнівських колективів.
  • Контроль за відвідуванням учнями школи.

Виконавчим органом самоврядування є шкільна президентська
учнівська рада, яку обирають на засадах вільного і рівноправного
висування кандидатів кожним класом школи.
Робота центрів полягає в організації змістовного життя школи,
класних колективів через творчі справи. Учні самостійно вирішують доцільність та форми проведення того чи іншого заходу. Враховуючи традиції, інтереси і запити учнів шкільний парламент складає конкретний план виховних заходів на рік, визначає перспективні
напрямки роботи колективу, заслуховує звіти центрів. Щомісячно підводяться підсумки роботи класних колективів. На заключній загальношкільній конференції нагороджуються найактивніші класні колективи.
Рада має право відстоювати інтереси всіх учнів. Її члени повинні забезпечити необхідний діалог між учнівським самоврядуванням (всіма активістами) та адміністрацією школи. Від них значною мірою залежить, який напрям обере керівництво школи у роботі на наступний рік.

Положення про президентську раду:

Завантажити