Вчителі школи І ступеня

 

Вчителі, які будуть навчати майбутніх першокласників у 2021-2022 н. р. 

 

 Дейчук Алла Петрівна

deichuk

Учитель початкових класів. Стаж роботи – 4 роки. Освіта –вища. Кваліфікаційна категорія "Спеціаліст ІІ категорії". Педагогічне кредо: «Навчити дітей самому головному – бути щасливою людиною. Граючись – навчаємось». 

Бужак Світлана Василівна 

Buzhak
 
 

Учитель початкових класів.  Стаж роботи - 14 років. Освіта - вища. Кваліфікаційна категорія "Спеціаліст І категорії". Є керівником гуртка «Абетка харчування».  Педагогічне кредо вчительки: "Щоб зробити дітей хорошими, потрібно зробити їх щасливими".  Головним завданням у роботі вважає не просто навчання, а формування особистості, яка вміє і хоче вчитися, вірить в себе та свої можливості, тому використовує диференційований підхід до учнів, застосовує багато вправ творчого характеру, інтерактивні методи, що виховують самостійність. Світлана Василівна не уявляє свого життя без щирих дитячих посмішок і допитливих очей. Ставиться до роботи не як до обов'язку, а сприймає її як задоволення.
Северин Тетяна Григорівна

 

Учитель початкових класів. Стаж роботи  – 5 років.  Освіта – вища "Магістр". Кваліфікаційна категорія "Спеціаліст ІІ категорії". Брала участь у міському конкурсі молодих педагогів "Надія - 2019". Успішно пройшла сертифікацію педагогічних працівників. Нагороджена сертифікатом державного зразка. Фіналіста Всеукраїнського конкурсу "Кращий гендерночутливий онлайн STEAM урок. "Педагогічне кредо: "Учитись важко, а учить ще важче. Але не мусиш зупинятись ти. Як дітям віддаси усе найкраще, то й сам  сягнеш нової висоти».

  

Бровко Людмила Олександрівна

Brovko
 

 

Учитель початкових класів.  Стаж роботи - 26 років. Освіта - вища. Кваліфікаційна категорія "Спеціаліст І категорії". Має призерів міських олімпіад. За високий професіоналізм нагороджена грамотою управління освіти. Учитель -  не той, хто вчить, а той, у кого вчяться.    Школа - домівка, в якій ми живемо. У народі кажуть, що письменник живе у своїх книжках, скульптор - у створених ним скульптурах, а вчитель - у думках і справах своїх учнів.

 

Я щоранку заходжу у клас.

На дитячих обличчях усміх,

Що я варта, діти, без вас?

Ви - натхнення моє, мій успіх.

 Красна Оксана Ярославівна

 Krasna1

 

Учитель початкових класів. В школі працює з 1988 року. Стаж роботи - 31 рік. Освіта - вища. Кваліфікаційна категорія "Спеціаліст вищої категорії". Має призерів міських олімпіад. Творчість - це найвища форма активності. Намагається виявити творчі здібності дитини і дати поштовх до їх розвитку. Саме у творчості людина може самореалізуватись і самоутвердитись.


Що може буть дорожче, ніж дитя, 

Якого любиш ти до забуття?

Але піднять його на власні ноги -  

для цього треба все життя.


 

 


Вчителі школи І ступеня


Камінська Алла Анатоліївна

 Kaminska

Учитель початкових класів. В школі працює з 1992 року. Стаж роботи - 26 років. Освіта - вища. Кваліфікаційна категорія "Спеціаліст вищої категорії", старший вчитель. Є керівником МО вчителів початкових класів. З 2010 року очолює пришкільний табір «Соколята». Алла Анатоліївна веде гурток "Казковий світ театру". Вважає, що учень - це факел, який треба запалити. Працює над творчим розвитком учнів. Виховує своїх учнів на творчості вінницьких письменників Артем’євої Т.М. та Рабенчука В.С. Результатом плідної співпраці є друк учнівської творчості у дитячому журналі «Наша хатка». Вчитель має переможців міських альтернативних олімпіад з української мови та математики. Нагороджена грамотами управління освіти та культури.  

 

Наше покликання, наша мрія

Дитячі душі зробити перлинами.

Лише тоді зійде те, що посіяв,

якщо збережеш здоров’я дитини.

 

 

 

Гріщенко Тетяна Петрівна 

 Grishenko

Учитель початкових класів. Стаж роботи - 31 рік. Освіта - вища. Кваліфікаційна категорія "Спеціаліст вищої категорії", вчитель-методист. Вважає, що ідеал - у самому тобі. Перешкоди до його досягнення, знову-таки, в тобі. Твій стан - це той матеріал, з якого ти маєш створити цей ідеал. Є керівником МО вчителів початкових класів з виховної роботи. Брала участь у міських конкурсах методичних розробок –ІІІ місце в номінації "Досвід роботи класних керівників з сім'ями".  Переможець міського конкурсу "Творча скарбничка-2011" у номінації "Керівники гуртків". Працює за освітньою програмою сталого розвитку. 

 

 

 

 

Андрижевська Наталя Петрівна

 Andrizhevska
  

Учитель початкових класів. Стаж роботи - 26 років. Освіта - вища. Кваліфікаційна категорія "Спеціаліст вищої категорії". 

 

 

 

 

 Середа Оксана Миколаївна 

Sereda
 

Учитель початкових класів. Стаж роботи - 33 роки. Освіта - вища. Кваліфікаційна категорія "Спеціаліст вищої категорії". Вважає, що вчитель - це професія, захоплення. мистецтво, праця, які потребують любові і натхнення. Протягом трьох років проводить "Майстер-класи" на засіданнях МО з вчителями початкової  школи з образотворчого мистецтва. 

 

 

 

 

 

 

 


Секретна Емма Володимирівна

 secretna1

Учитель початкових класів. Стаж роботи - 32 років. Освіта - вища. Кваліфікаційна категорія "Спеціаліст вищої категорії", старший вчитель. Має призера міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика. Девізом її життя є: "Радість починається тієї миті, коли ти перестаєш шукати власного щастя для того, щоб давати його іншим".  Головна мета її роботи - забезпечити подальше становлення особистості дитини, цілеспрямовано виявляти і розвивати її здібності, формувати вміння та бажання вчитися, створити умови для того, щоб діти з радістю йшли до школи. 

 

 

 

 

 Коцюбняк Наталка Павлівна 

 Kochubnyak

 

 Учитель початкових класів. Стаж роботи - 28 років. Освіта - вища. Кваліфікаційна категорія "Спеціаліст вищої категорії", вчитель-методист.

Девіз її роботи: «Якби дорослі частіше згадували, якими вони були маленькими, а діти частіше задумувались, якими вони стануть дорослими, то старість не поспішала б до людей, а мудрість не запізнювалась б.» Моє призначення в тому, щоб перетворити навчання на радісне для дитини заняття.

 

 

 

 

 

 

Кочетова Ірина Валеріївна

 Kochetova

Учитель початкових класів. Стаж роботи - 32 роки. Освіта - вища. Кваліфікаційна категорія "Спеціаліст вищої категорії". Має призера альтернативної олімпіади з української мови. Її життєве кредо: "Щоб не впасти, треба дивитись під ноги, але, щоб не заблукати, треба дивитися вперед". Учитель вважає, якби дорослі частіше згадували, якими вони були маленькими, а діти більше задумувались, якими вони стануть дорослими, старість не поспішала б до людей, а мудрість ніколи б не запізнювалась.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

Янковських Наталія Юріївна

yankovskih1
 

 Учитель початкових класів. Стаж роботи - 16 років. Освіта - вища. Кваліфікаційна категорія "Спеціаліст І категорії". В школі Наталя Юріївна працює з 2003 року. Є куратором міжнародного конкурсу «Кенгуру» в початковій школі. На своїх уроках приділяє багато уваги розвитку пам'яті, мислення, зв'язного мовлення дітей. Вміло і ефективно використовує наочність, ігрові моменти, що активізує розумову діяльність, підвищує в учнів інтерес до навчання. На уроках застосовує міжпредметні зв'язки, що робить уроки цікавими та змістовними. Як класовод проводить цілеспрямовану роботу з формування дитячого колективу. Створює комфортні умови навчання, за яких кожен учень відчуває свою успішність, інтелектуальну спроможність. До своєї професії ставиться відповідально, до навчання - творчо, до учнів - доброзичливо.

 

 

 

 

 

 

 

 

Никодим Людмила Анатоліївна

nikodym 

Вчитель початкових класів. Стаж роботи – 24 роки. Освіта – вища. Кваліфікаційна категорія"Спеціаліст І категорії". Завдання кожного з нас  - зробити процес навчання захоплюючим та радісним. І тут важливе все: посмішка, доброзичливий тон, мистецтво спілкування, почуття гумору.

Така дісталась вже нам робота

Є в ній і радість, та є й турбота,

Є вічний пошук, безсонні ночі,

Та гріють душу дитячі очі.

Рецепт вчительської молодості. Систематично вживай: бальзам мудрості, коктейль творчості, каву бадьорості, відвар пунктуальності, настій терпимості, екстракт людяності. Виконуй все це ретельно і будеш вічно  молодим, вчителю.

 

 

 

  

 

Медвецька Вікторія Іванівна 

medvetska
 

 

Учитель початкових класів. Стаж роботи – 21 рік. Освіта - вища. Кваліфікаційна категорія «Спеціаліст вищої  категорії». Педагогічне кредо: «Навчати  та виховувати  так,  щоб  у кожному дитячому  серці  запалити  вогник  пізнання,  мислення, добра».

 

 

 

 

 


Євпак Алла Віталіївна   

 evpack1

Учитель початкових класів. Стаж роботи - 16 років. Освіта - вища. Кваліфікаційна категорія "Спеціаліст вищої категорії". Дипломант VII Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти 2016». Учасник конкурсу «Кращий навчальний посібник 2016» у рамках акції «Ярмарок фахових сподівань» загальноміського проекту «Ім’я в освіті міста». Учасник конкурсу на краще використання сучасних інформаційних технологій в діяльності закладів освіти м. Вінниці. Є куратором міжнародного конкурсу «Колосок» у початковій школі. На базі свого класу проводить гурток «Ми – фантазери». Вважає, що добро і знання, посіяні в молодшому віці проростуть врожаєм у майбутньому. Намагається іти в ногу з сучасністю. Використовує інноваційні методи роботи, застосовує особистісний підхід до кожної дитини. Формує класний колектив за законами добра, розуміння та радості.  

 

 

 

 Прокопенко Тетяна Володимирівна

Prokopenko
 

Учитель початкових класів. Стаж роботи - 32 роки. Освіта - вища. Кваліфікаційна категорія "Спеціаліст вищої категорії". Має призера міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика. Учитель працює над найважливішим завданням - формує справжню людину: справедливу, чесну, виховану. пишається тим, що у класі навчаються діти її випускників.

 

 

 

 

 

 

 

 

Мельник Наталя Сергіївна 

melnik1
 

Учитель початкових класів. Стаж роботи - 12 років. Освіта - вища. Кваліфікаційна категорія "Спеціаліст І категорії". Її педагогічне кредо - "Якщо вчитель відчуває тільки любов до учня, як батько, мати, він буде кращим за того вчителя, який прочитав усі книжки, але не відчуває любові ні до справи, ні до учнів. Якщо вчитель поєднує в собі любов до справи і до учня, він - досконалий учитель". Основною метою діяльності вважає збереження здоров'я своїх учнів, розвиток їх пізнавальної активності та творчих здібностей. Урок для учнів, на думку вчительки, - це радість, дружба, творчість, праця, гра, життя.  

 

 

 

 

  

Безкоровайна Олена Павлівна 

 bezkorovayna

 

Учитель початкових класів. Стаж роботи - 4 роки. Освіта - вища. Кваліфікаційна категорія "Спеціаліст". Її педагогічне кредо -  «У серце проникає лише те, що йде від серця».    Найнеобхіднішим у своїй педагогічній праці Олена Павлівна вважає постійне спілкування з дітьми, взаємну любов вчителя і учня, та вміння "запалити" дітей до роботи.

 

 

 

 

 

 

 

Винничук Любов Павлівна

 

 vinnychik

Вчитель групи продовженого дня. Стаж роботи - 7 років. Освіта вища. Кваліфікаційна категорія "Спеціаліст другої категорії". 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Голда Жанна Михайлівна 

golda
 

  

Вихователь початкових класів. Стаж роботи 14 років. Освіта - вища. Кваліфікаційна категорія "магіст".Педагогічне кредо: "Найважливіше в педагогічній діяльності -це гармонія у стосунках з вихованцями, їх батьками та колегами, постійний творчий пошук і самовдосконалення".

 

 

 

 

 

 

Овчар Алла Семенівна 

 

 Ovchar

Учитель фізичної культури у початкових класах. Стаж роботи - 27 років. Освіта - вища. Кваліфікаційна категорія «Спеціаліст І категорії», старший вчитель. Педагогічне кредо:  «Достатньо крихітного зернятка надії, щоб засіяти ціле поле щастя». Головною метою роботи є формування здоров’язберігаючої, загальнокультурної компетентності дитини засобами оздоровчої діяльності.

 

 

 

 

 

 

 

 

Герзон Наталія Петрівна

 Gerzon

Вчитель початкових класів та англійської мови. Стаж роботи - 14 років. Освіта - вища. Кваліфікаційна категорія "Спеціаліст І категорії". Її педагогічним кредо є слова: "Щодня поспішаю я зранку до школи, щоб двері найменшим в світ знань відчинить, щоб творчості іскру і віру у себе у кожному серці зуміти запалить. Головною метою її  роботи є виховання свідомої дисципліни, культури поведінки, вимогливості до себе, сприяння розвитку особистості дитини, формування потреб самостійного здобуття знань. Формування позитивного ставлення до здоров'язберігаючих форм та методів навчально-виховного процесу, дотримання здорового способу життя.      

                                                        

 


Ніконова Ірина Актавіївна

 Nikonova

Учитель фізичної культури у початкових класах. Стаж роботи – 29 років. Освіта – вища. Кваліфікаційна категорія "спеціаліст І категрії", педагогічне звання "старший вчитель». Педагогічне кредо: «Якщо ви хочете бути улюбленим учителем, турбуйтесь про те, щоб вихованцю вашому було, що у вас відкривати». Ірина Актавіївна вважає, щозаняття спортом повинно стати звичкою кожного учня.

 

 

 

 

 

 

 

Шевчук Юлія Анатоліївна

shevchuk-yulia

Учитель початкових класів. Стаж роботи - до року. Освіта – вища. Здобула кваліфікацію: магістра початкової освіти. Професійна кваліфікація вчитель початкової школи; вчитель мистецтва початкової школи. Пройшла навчання за програмою підвищення кваліфікації вчителів початкових класів з упровадження нового змісту Державного стандарту початкової освіти.

Педагогічне кредо: «Найвище завдання будь-якої творчості – знайти незвичайне в звичайному і звичайне в фантастичному». Вважає , що педагогічна праця не творчою не буває і бути не може, бо неповторні діти, обставини, особистість самого вчителя, і будь-яке педагогічне рішення повинно виходити з цих завжди нестандартних факторів. 

 

 

 

Слободиська Ірина Анатоліївна

 kyryk

Учитель початкових класів. Стаж роботи – до року. Освіта – вища. Кваліфікаційна категорія "Магістр". Педагогічне кредо: «Ми маємо справу з найскладнішим, неоціненним, найдорожчим, що є в житті, – з людиною. Від нас, від нашого вміння, майстерності, мистецтва, мудрості залежить її життя, здоров’я, розум, характер, воля, громадянське й інтелектуальне обличчя, її місце і роль у житті, її щастя».