День закриття табірної зміни

25 червня 2021 року на урочистій лінійці, присвяченій закінченню табірної зміни, діти висловили свої враження від перебування в таборі та щиро подякували усім працівникам, які впродовж 14 днів організовували цікаве дозвілля. Табірна зміна промайнула швидко, але залишила у всіх море приємних вражень та позитивних емоцій. До нових зустрічей у таборі "Соколята".

IMG 5294


 IMG 5285

День казки

Цікаво та змістовно 24 червня пройшов День казки. Діти ще раз перегорнули сторінки улюблених казок і мали змогу зустрітися з їх героями на "Алеї казкових фігур" . Багато емоцій залишилось у вихованців від відвідування філії бібліотеки №11 та участі у музично-розважальній програмі "Хайпове літо" у філармонії.

IMG 5258

IMG 5256

День кольору

 

     23 червня у День кольору вихованці табору "Соколята" переглянули виставу «Красуня і Чудовисько» в академічному музично-драматичному театрі ім. М.Садовського. Багато вражень залишилось від зустрічі з представниками молодіжної студії "Квадрат" та різноманітних веселих табірних ігор. Чудові художні здібності продемонстрували діти під час виставки малюнків «Кольорові фантазії» та бодіарту.

IMG 5224

IMG 5226

День української пісні

 

           Цікаво пройшов День української пісні у таборі " Соколята". 22 червня наші юні артисти підготували концертну програму "Українська пісня в таборі "Соколята". З величезним задоволенням відвідали кінотеатр "Родина", спробували свої сили у хокеї на траві. Діти отримали яскраві враження та гарний настрій.

IMG 5199

IMG 5204