День закриття табірної зміни

25 червня 2021 року на урочистій лінійці, присвяченій закінченню табірної зміни, діти висловили свої враження від перебування в таборі та щиро подякували усім працівникам, які впродовж 14 днів організовували цікаве дозвілля. Табірна зміна промайнула швидко, але залишила у всіх море приємних вражень та позитивних емоцій. До нових зустрічей у таборі "Соколята".

День казки

Цікаво та змістовно 24 червня пройшов День казки. Діти ще раз перегорнули сторінки улюблених казок і мали змогу зустрітися з їх героями на "Алеї казкових фігур" . Багато емоцій залишилось у вихованців від відвідування філії бібліотеки №11 та участі у музично-розважальній програмі "Хайпове літо" у філармонії.

День кольору

23 червня у День кольору вихованці табору "Соколята" переглянули виставу «Красуня і Чудовисько» в академічному музично-драматичному театрі ім. М.Садовського. Багато вражень залишилось від зустрічі з представниками молодіжної студії "Квадрат" та різноманітних веселих табірних ігор. Чудові художні здібності продемонстрували діти під час виставки малюнків «Кольорові фантазії» та бодіарту.

День української пісні

Цікаво пройшов День української пісні у таборі " Соколята". 22 червня наші юні артисти підготували концертну програму "Українська пісня в таборі "Соколята". З величезним задоволенням відвідали кінотеатр "Родина", спробували свої сили у хокеї на траві. Діти отримали яскраві враження та гарний настрій.