День України

27 червня напередодні Дня Конституції у таборі відзначили День України. Цього дня вихованці табору відвідали музей ретро-автомобілів «Автомотовелофоторадіо», в якому мали змогу здійснити мандрівку в минуле. Тут діти відчули швидкоплинність часу, побачили старі автомобілі, побутову техніку та речі, якими колись користувались наші бабусі та дідусі.
Маленькі соколята переконалися, що похід в музей - це весела та захоплююча пригода!

День чаю

День чаю 26 червня для маленьких соколят розпочався зі склянки ароматного чорного чаю, приготовленого дбайливими руками працівників їдальні. Цього дня наші вихованці знайомилися з чайними традиціями, а також брали участь у цікавому квесті.

День квітів

25 червня до нас у гості завітав театр "Арлекін" з розважальною програмою "Чарівні бульбашки". Талановиті актори подарували дітям багато неймовірних вражень та позитивних емоцій.

День світових традицій

24 червня вихованці табору "Соколята" знайомились з різними світовими традиціями. Та найкраща традиція нашого табору, на думку маленьких соколят, це щоденна традиція розважатися, веселитися та насолоджуватися літнім відпочинком. Саме тому для дітей організували похід в "Ігроманію", який залишив багато приємних вражень.

День польотів

День польотів 21 червня розпочався з ранкової зарядки. Цього дня маленькі соколята із задоволенням літали, стрибали та бігали у "Дитячій планеті". Цікавою та корисною була зустріч вихованців табору із представниками патрульної поліції