Подарувати часточку тепла

 Подарувати часточку тепла

     Приємно отримувати подарунки, а дарувати в рази приємніше. Особливо, коли подарунок- несподіванка. Саме так і було. 19 грудня 2019 року учні 4-А класу на засіданні гуртка «Країна Читалія» в рамках реалізації проекту "Святковий калейдоскоп" та "Різдвяні студії" зробили вітальну листівку для хворих, які перебувають на лікуванні у Вінницькому обласному клінічному госпіталі ветеранів війни. 21 грудня на чолі із завідуючою бібліотеки №11 Ольгою Василівною представники класу – активістки Виговська Настя, Шафранецька Оля і Саулко Віка особисто передали листівки хворим. Неймовірні враження залишилися від акції милосердя як у дівчаток, так і у ветеранів. Зробимо наш світ добрішим!

Святий отче Миколай, нам у всьому помагай!

Святий отче Миколай, нам у всьому помагай!

 День Святого Миколая - свято, на яке очікують не лише дітлахи, а й дорослі. Сама святкова атмосфера  надихає творити дива, допомагати ближнім, дарувати подарунки, сюрпризи. Учні 4-А класу на чолі із класним керівником Камінською Аллою Анатоліївною відвідали чергове засідання бібліотечного  клубу на базі бібліотеки-філії №11 "Країна Читалія". Сьогодні в рамках реалізації проекту "Святковий калейдоскоп" та "Різдвяні студії" бібліотекарі провели майстер-клас і розважальну програму. Діти зробили вітальну листівку для хворих, які перебувають на лікуванні у Вінницькому обласному клінічному госпіталі ветеранів війни. Також маленький сувенір - мишка стане у нагоді в новорічні свята. Потім бібліотекарі  провели конкурси і розваги. Святий Миколай пригостив дітлахів смаколиками.

Рівний рівному

Рівний рівному 

Учні 4-А класу взяли активну участь у проведенні декадника толерантності.  Спочатку діти у бібліотеці № 11 зустрілись з соціальним педагогом РЦ «Гармонія» Крижанівською Оксаною,  яка розказала про дитячу інклюзивну літературу для людей з вадами слуху та зору.

Діти спробували читати книги шрифтом Брайля. Піднімались актуальні питання про взаємодопомогу, толерантність, чуйність, товаристкість, повагу один до одного. Пограли в гру "Відчуй на дотик".

           В кінці зустрічі кожна дитина отримала подяку за участь у соціально-просвітницькому проекті «Дитяча інклюзивна література як дієвий інструмент для Нової української школи». Класний керівник, Алла Анатоліївна,  отримала подяку за співпрацю і активну позицію в розвитку кращих рис характеру у своїх підопічних. Захід відбувся за підтримки ГО "Культурний Всесвіт" у партнерстві з ГО "Гармонія", за підтримки Вінницької обласної ради, що реалізують просвітницький проект "Дитяча інклюзивна література як дієвий інструмент для Нової української школи".

Єднаємось у добрі

Єднаємось у добрі

3 грудня, учні 4-А класу у виставковій залі Вінницької торгово-промислової палати відвідали виставку-ярмарок виробів ручної роботи, що створені людьми з інвалідністю та тими, хто опинився у складних життєвих обставинах.

Традиційно перед новорічними святами любителі рукоділля представляють різноманітні аксесуари та сувеніри, виготовлені власноруч: шиті та в’язані ляльки, новорічні декоративні вінки, прикраси для волосся, сувенірні подушки під голки, в’язаний одяг та, вперше цього річ, картини.

Свято "Веселки"

СВЯТО «ВЕСЕЛКИ»

21 листопада, вже традиційно відбулось свято для молодших учнів – «Посвята у першокласники». Цього дня, вони приєдналися до шкільної родини, пообіцявши бути старанними, кмітливими, добрими учнями.

Презентувавши себе, першокласники заспівали веселкову пісню. Директор школи, Зоя Миколаївна, вручила кожному класу святкові галстуки.