Свято "Веселки"

СВЯТО «ВЕСЕЛКИ»

21 листопада, вже традиційно відбулось свято для молодших учнів – «Посвята у першокласники». Цього дня, вони приєдналися до шкільної родини, пообіцявши бути старанними, кмітливими, добрими учнями.

Презентувавши себе, першокласники заспівали веселкову пісню. Директор школи, Зоя Миколаївна, вручила кожному класу святкові галстуки.

Закриття декадника початкової школи

15.10.2019 в рамках декадника « Я маленький українець» проводились такі заходи; вікторина « В моєму серці Україна», уявна подорож вулицями нашого міста. 16.10. – радіопередача «Неповторні куточки мого рідного міста», виставка робіт «Брати наші менші». 17.10. – конкурс на кращу пісню про Україну, виготовлення аплікацій «Мій сонячний дім – це моя Україна». 18.10. – усний журнал «Моя країна – Україна». Закриття декадника. Підбиття підсумків. Нагородження.

Декадник "Я маленький українець"

09.10. в початковій школі розпочався декадник « Я маленький українець». Мета даного заходу – розширити знання молодших школярів про рідний край, прищепити любов і повагу до народних і державних традицій. В рамках декадника проводяться такі заходи: конкурс малюнків «Україна – очима дітей», вікторина «Казковий калейдоскоп», розучування прислів’їв про родину, веселі перерви «Козацькі розваги», розучування пісень про рідний край, виготовлення паспортів маленького українця.

“Екологічна варта” 3-Д клас.

Екологічна варта” 3-Д клас.
У суботу 23.03.2019 р.
учні 3-Д класу взяли участь у відродженні парку.
Діти були активні, веселі та щасливі: вони рятували власне майбутнє!

Всеукраїнськa грa з англійської мови «PUZZLE-2019»

З 18 по 22 лютого 28 учасників 3 та 4 класів прийняли учать у Всеукраїнській грі «PUZZLE-2018».