Засідання клубу "Мамина школа"

20.02.2020 під керівництвом вчителя початкових класів Северин Тетяни Григорівни відбулося засідання клубу «Мамина школа» за темою «Мудрість батьківського виховання: як стати своїй дитині другом?». Мета даного заходу: поглибити знання батьків з питань виховання дітей, надати батькам можливість поділитися досвідом сімейного виховання і підвести їх до аналізу власних педагогічних підходів виховання, навчити розуміти власних дітей.

Подарувати часточку тепла

Приємно отримувати подарунки, а дарувати в рази приємніше. Особливо, коли подарунок- несподіванка. Саме так і було. 19 грудня 2019 року учні 4-А класу на засіданні гуртка «Країна Читалія» в рамках реалізації проекту "Святковий калейдоскоп" та "Різдвяні студії" зробили вітальну листівку для хворих, які перебувають на лікуванні у Вінницькому обласному клінічному госпіталі ветеранів війни. 21 грудня на чолі із завідуючою бібліотеки №11 Ольгою Василівною представники класу – активістки Виговська Настя, Шафранецька Оля і Саулко Віка особисто передали листівки хворим. Неймовірні враження залишилися від акції милосердя як у дівчаток, так і у ветеранів. Зробимо наш світ добрішим!

Святий отче Миколай, нам у всьому помагай!

День Святого Миколая - свято, на яке очікують не лише дітлахи, а й дорослі. Сама святкова атмосфера  надихає творити дива, допомагати ближнім, дарувати подарунки, сюрпризи. Учні 4-А класу на чолі із класним керівником Камінською Аллою Анатоліївною відвідали чергове засідання бібліотечного  клубу на базі бібліотеки-філії №11 "Країна Читалія". Сьогодні в рамках реалізації проекту "Святковий калейдоскоп" та "Різдвяні студії" бібліотекарі провели майстер-клас і розважальну програму. Діти зробили вітальну листівку для хворих, які перебувають на лікуванні у Вінницькому обласному клінічному госпіталі ветеранів війни. Також маленький сувенір - мишка стане у нагоді в новорічні свята. Потім бібліотекарі  провели конкурси і розваги. Святий Миколай пригостив дітлахів смаколиками.

Рівний рівному

Учні 4-А класу взяли активну участь у проведенні декадника толерантності.  Спочатку діти у бібліотеці № 11 зустрілись з соціальним педагогом РЦ «Гармонія» Крижанівською Оксаною,  яка розказала про дитячу інклюзивну літературу для людей з вадами слуху та зору.

Діти спробували читати книги шрифтом Брайля. Піднімались актуальні питання про взаємодопомогу, толерантність, чуйність, товаристкість, повагу один до одного. Пограли в гру "Відчуй на дотик".

В кінці зустрічі кожна дитина отримала подяку за участь у соціально-просвітницькому проекті «Дитяча інклюзивна література як дієвий інструмент для Нової української школи». Класний керівник, Алла Анатоліївна,  отримала подяку за співпрацю і активну позицію в розвитку кращих рис характеру у своїх підопічних. Захід відбувся за підтримки ГО "Культурний Всесвіт" у партнерстві з ГО "Гармонія", за підтримки Вінницької обласної ради, що реалізують просвітницький проект "Дитяча інклюзивна література як дієвий інструмент для Нової української школи".

Єднаємось у добрі

3 грудня, учні 4-А класу у виставковій залі Вінницької торгово-промислової палати відвідали виставку-ярмарок виробів ручної роботи, що створені людьми з інвалідністю та тими, хто опинився у складних життєвих обставинах.

Традиційно перед новорічними святами любителі рукоділля представляють різноманітні аксесуари та сувеніри, виготовлені власноруч: шиті та в’язані ляльки, новорічні декоративні вінки, прикраси для волосся, сувенірні подушки під голки, в’язаний одяг та, вперше цього річ, картини.