06/02 2019

Зараховані до 1-го класу на 2019-2020 н. р.

  • Друк

Зарахувати дітей до 1-го класу на 2019-2020 н. р. 

Андрусина

Ареф'єва

Бабій

Бабій

Багрій

Бадрак

Бакар

Балинський

Баранік

Барчук

Барщук

Баштова

Безверха

Божко

Бойко

Бойко

Бондарук

Бубліков

Буга

Бурячок

Веренько

Вискірко

Вишневський

Власенко

Войчук

Волинець

Ганзій

Гончарук

Гончарук

Гордієнко

Гормаш

Грига

Гримчак

Гріщенко

Грузевич

Грушко

Гуменюк

Гуцол

Давидюк

Данильчук

Данілов

Дембіцька

Демченко

Демчук

Дика

Диміч

Дідик

Дмитришина

Дрожніков

Дрозденко

Дудар

Дуднік

Дущак

Дяченко

Єгоров

Єжаков

Ємельянов

Ємельянова

Жупанов

Загульський

Зарицька

Збризька

Злакоман

Золотаренко

Іващук

Іщук

Іщук

Карпінський

Карюк

Касьянчук

Качула

Качуровська

Каячев

Кириленко

Кисельова

Клецко

Ковальський

Козак

Козар

Козинюк

Козярук

Коломійчук

Комарська

Комлєва

Копильців

Копитко

Коріненко

Король

Король

Корпан

Корчинська

Костіцена

Костюк

Косюра

Котко

Крентевільк

Кривцова

Крот

Кубенко

Кузик

Кулінська

Кульчицький

Кумчак

Кухта

Лабзун

Лавренюк

Лазаренко

Лесь

Лисак

Ліщинська

Лобань

Лукашенко

Луценко

Льопенко

Магера

Мазуренко

Макеєва

Максимович

Малобенська

Мартинова

Марусняк

Марущук

Марченко

Марчук

Мар'янівський

Мачушенко

Медведєв

Мельник

Мельник

Мельник

Мельник

Мельник

Мендель

Минько

Мисловський

Міхальчишен

Мороз

Москалюк

Музикін

Муляр

Назаров

Неприлюк

Нікітіна

Новоселецький

Овчарук

Овчарук

Одокій

Олексієнко

Осауленко

Павленко

Павленко

Павлова

Палко

Палко

Пасічник

Пахомов

Пекалюк

Петрук

Пилипенко

Поліщук

Порощук

Присяжнюк

Продєдович

Прокопенко

Прокопенко

Прокопець

Пустовіт

Пшеворський

Рак

Реутов

Рибак

Рибанюк

Рожанський

Романов

Руднєва

Савенко

Самарін

Сані

Сарана

Саранов

Сасюк

Сауляк

Сафізада

Сафронов

Севост'янова

Сивак

Сивак

Симонович

Сідак

Сілецька

Сірант

Скрипник

Слободянюк

Согоян

Соломаха

Співак

Степаненко

Стецюк

Субботенко

Сулима

Суржий

Тарахкало

Татарчук

Терно

Тетерук

Тімощенко

Тішков

Ткачук

Торопов

Трофименко

Турська

Федик

Фролова

Хомовська

Хошаба

Циган

Цкітішвілі

Чесник

Чіботар

Шведа

Шевчук

Шеремета

Шеремета

Шумський

Шурин

Юркевіч

Яковенко

Яковліва

Яремчук

Ярославцев