Міський семінар-практикум для вчителів англійської мови

12.12.19 в нашій школі відбувся міський семінар-практикум для вчителів англійської мови «Tips and tricks for primary school English teachers».

У роботі семінару-практикуму взяли участь всі вчителі кафедри. Наші вчителі залюбки поділилися з колегами «методичними родзинками», продемонстрували цікаві та нестандартні види робіт, які використовують на уроках.

Вчителі кафедри англійської мови переконали присутніх, що компетентнісне спрямування процесу навчання англійської мови в початковій школи – необхідна умова становлення Нової української школи.

Семінар-практикум з образотворчого мистецтва для вчителів міста

В школі 19 вересня відбувся семінар-практикум для вчителів образотворчого мистецтва нашого міста. Організувала та провела його вчитель математики та образотворчого мистецтва Герасимчук Аліна Миколаївна. Тема семінару: "Застосування природного матеріалу соломки у створенні аплікаційних композицій". Учасники семінару отримали не тільки нові навички у декоративно-прикладному мистецтві, а й справжнє естетичне задоволення від створення таких теплих, домашніх, золотистих картин, які здатні прикрасити будь-який сучасний інтер'єр.