СТОП Булінг

Без названия

Заклад інформує

1. Набір LEGO «6 цеглинок» кожен першокласник отримає безкоштовно.

2. З 06.08.2018 р. прийом підручників для учнів 5-го класу.

Школа ІІ-ІІІ ступенів

Simotyuk

Симотюк Олена Олексіївна – заступник директора з навчально- виховної роботи школи ІІ - ІІІ ступенів.

Старанно опікується інтелектуальним, духовним та фізичним розвитком старшокласників. Вона плідно працює над вдосконаленням професійної майстерності педагогічного колективу. Сприяє налагодженню організації всіх сфер діяльності школи в навчально- виховному процесі.

Школа І ступеня

Loyanich

Лояніч Тетяна Борисівна - заступник директора з навчально-виховної роботи закладу.

Працює заступником директора з навчально-виховної роботи школи І ступеня. Вона створює комфортні та оптимальні умови для навчання та розвитку особистості учнів початкової школи. Сприяє впровадженню здоров'язберігаючих технологій в навчально-виховному процесі.