Директор закладу

Strelbytska S V

Стрельбицька  Світлана Василівна  народилася 9 вересня 1967 року в м. Вінниці.

Затишним берегом дитинства у вирі життя для мене залишається середня школа № 3 ім. М. Коцюбинського,  до якої  я пішла у перший клас в 1974 році. У 1982 р. закінчила 8 класів середньої школи і в цьому ж році поступила у Вінницьке педагогічне училище за  спеціальністю «Викладання в початкових класах загальноосвітньої школи». Займалася активною громадською діяльністю.

З 1986 по 1988 рр працювала на посаді вихователя Лукашівської школи-дитячого садочка Літинського району Вінницької області.

З 1988 по 1999 рр - вчителем початкових класів ЗОШ І-ІІІ ступенів-гуманітарно-естетичного колежу № 29.

У 1995 році закінчила Вінницький державний педагогічний інститут, «Педагогіка і методика початкового навчання», вчитель початкових класів.

У 1999році – Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського , «Всесвітня історія»,  вчитель історії та основ правознавства.

З 1999  по 2001рр працювала на посаді заступника директора з навчально-виховної роботи ЗОШ І-ІІІ ступенів № 21.

З 2001 по  2012 рр – методист з навчальних дисциплін міського методичного кабінету департаменту освіти Вінницької міської ради;

З серпня 2012 року по липень 2021 рр - директор комунального закладу «Центр позашкільної освіти « Школа успіху»

З 1 липня 2021 року - директор комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №16 Вінницької міської ради»

Нагороджена Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України , Почесною грамотою  управління освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації,  грамотами управління освіти і науки Вінницької облдержадміністрації, міської Ради.

Учитель вищої категорії, учитель-методист.