Директор закладу

Романова Зоя Миколаївнадиректор школи.

Народилась 2 липня 1950 року в м. Зарасай Литовської республіки в сім'ї військовослужбовця.

Після закінчення середньої школи №5 м. Вінниці вступила на філологічний факультет Вінницького державного педагогічного інституту, який закінчила у 1971 році.

Працювала вчителем російської мови та літератури в селі Оленівка Вінницького району.

З 1972 року по 1982 рік – вчитель російської мови та літератури, заступник директора з виховної роботи в середній школі №6 м. Чегдомина Хабаровського краю за місцем служби чоловіка.

З 1982 по 1988 р. – вчитель російської мови та літератури, заступник директора з виховної роботи в середній школі №2 м. Вінниці.

У 1988 році перебувала у відрядженні у Афганістані, працювала вчителем російської мови.

З 1988 року – заступник директора з навчально-виховної роботи закладу «Загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 16 ВМР».

З 2002 року- директор закладу «Загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 16 ВМР».

Нагороди:

• грамота Міністерства освіти УРСР, 1985р.
  • присвоєно педагогічне звання «вчитель-методист», 1990р.
  • значок «Відмінник освіти України», 2005р.