Волонтери мед коледжу вперше провели заняття у Вінницькій школі

31 березня у Вінницькій загальноосвітній школі №16 відбулися заняття зі здорового способу життя для учнів 5-6 класів. Це перша практична діяльність волонтерів Вінницького медичного коледжу ім. акад. Д.К. Заболотного.  Основний напрямок роботи випускників «Школи волонтерства» – пропаганда здорового способу життя. Тема актуальна, адже саме у віці 11-12 років дитина стрімко зростає, відбувається глибока перебудова організму і його функцій, для цього потрібно бути здоровим фізично та емоційно.

Обговорення основних аспектів роботи відбувалося із заступником директора школи – Олександром Слободинським. Волонтери поділилися на групи та відвідали кілька класів. Діти радісно зустрічали  таких гостей, відповідали на запитання та активно їх задавали, уважно слухали, розповідали про свої корисні звички та, разом із молодими викладачами,  вчилися правильно розподіляти свій час для підтримки здорового способу життя.

Студенти медичного коледжу задоволені такими результатами, адже по при все, діти активно влилися у розмову про здоровий спосіб життя, слухали лекції про правильне харчування, фізичну активність, шкідливі звички та комп’ютерну залежність. Куратором заходу виступила Олена Сташевська – інструктор із санітарної освіти обласного Центру здоров’я.

Після проведення волонтерських занять, у школах, очікують, що діти стануть більше піклуватися про своє здоров’я самостійно вже сьогодні і робитимуть правильний вибір на користь того, що не приносить шкоди їхньому життю.

01.04.2016 р.                              Прес-служба ДОЗ ОДА

volontery_01
volontery_02
volontery_03
volontery_04
volontery_05
volontery_06
volontery_07
volontery_08
volontery_09
volontery_10
volontery_11

Додати коментар

Якщо Ви бажаєте отримати відповідь, то вкажіть обов'язково свою електронну адресу!
Повідомлення, що не містять реквізитів для відповіді будуть вилучатися