Вітаємо переможців танцювального конкурсу "STARТІНЕЙДЖЕР"

Сьогоднішнє свято Водохреща знаменує завершення циклу новорічно-різдвяних свят. Разом із ним завершився, розпочатий у грудні танцювальний конкурс "STARТІНЕЙДЖЕР", що відбувався в незвичному онлайн-форматі за підтримки Департаменту культури, Департаменту освіти та Вінницької міської ради.

Кращими ж в категорії МАКСІ із неймовірно запальним та наймасовішим за кількістю учасників танцювальним номером визнано представників школи №16!

стартін-2

Благодійна акція "Допоможи дитині"

Благодійна акція

Традиційно до Святого Миколая у школі проведено благодійну акцію "Допоможи дитині". Учні  збирали канцелярські товари, одяг та іграшки для дітей с. Котюжани.
Катюжани1612

Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства"

З 25 листопада по 10 грудня 2020 р. в закладі проходила всеукраїнська акція "16 днів проти насильства". Протягом акції було проведено наступні заходи:
-  виставка плакатів та малюнків "Стоп насильству!";
- флешмоби "Наші долоньки проти насильства" та "#Не_ мовчи!";
- перегляд тематичних відеороликів та  години спілкування

Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства" грудень 2020

-  виставка плакатів та малюнків "Стоп насильству!";
- флешмоби "Наші долоньки проти насильства" та "#Не_ мовчи!";
- перегляд тематичних відеороликів та  години спілкування.
16 днів проти насильства

Благодійна акція «Допоможи солдатам» 10.12

Протягом двох тижнів 30.11 -10.12. 2020  у школі відбувалася благодійна акція «Допоможи солдатам». Учні  зібрали найбільш необхідні товари, яких не вистачає нашим бійцям на передовій: малюнки та листи, кава, чай, печиво, цукерки.

Допоможи солдату 1012

Дочірні категорії