Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 42

Вчителі, які будуть навчати майбутніх першокласників 2019-2020 н.р.

 

Євпак Алла Віталіївнаevpack1

  

Учитель початкових класів. Стаж роботи - 15 років. Освіта - вища. Кваліфікаційна категорія "Спеціаліст вищої категорії". Дипломант VII Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти 2016». Учасник конкурсу «Кращий навчальний посібник 2016» у рамках акції «Ярмарок фахових сподівань» загальноміського проекту «Ім’я в освіті міста». Учасник конкурсу на краще використання сучасних інформаційних технологій в діяльності закладів освіти м. Вінниці. Є куратором міжнародного конкурсу «Колосок» у початковій школі. На базі свого класу проводить гурток «Ми – фантазери». Вважає, що добро і знання, посіяні в молодшому віці проростуть врожаєм у майбутньому. Намагається іти в ногу з сучасністю. Використовує інноваційні методи роботи, застосовує особистісний підхід до кожної дитини. Формує класний колектив за законами добра, розуміння та радості.  


 

 


 
Медвецька Вікторія Іванівнаmedvetska

 

 

 

Учитель початкових класів. Стаж роботи – 20 років. Освіта - вища. Кваліфікаційна категорія «Спеціаліст вищої  категорії». Педагогічне кредо: «Навчати  та виховувати  так,  щоб  у кожному дитячому  серці  запалити  вогник  пізнання,  мислення, добра».

  

 

 

ProkopenkoПрокопенко Тетяна Володимирівна

 

Учитель початкових класів. Стаж роботи - 31 років. Освіта - вища. Кваліфікаційна категорія "Спеціаліст вищої категорії". Має призера міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика. Учитель працює над найважливішим завданням - формує справжню людину: справедливу, чесну, виховану. пишається тим, що у класі навчаються діти її випускників.

 

 

 

 

 

 

 

 

Мельник Наталя Сергіївнаmelnik1 

 

Учитель початкових класів. Стаж роботи - 12 років. Освіта - вища. Кваліфікаційна категорія "Спеціаліст І категорії". Її педагогічне кредо - "Якщо вчитель відчуває тільки любов до учня, як батько, мати, він буде кращим за того вчителя, який прочитав усі книжки, але не відчуває любові ні до справи, ні до учнів. Якщо вчитель поєднує в собі любов до справи і до учня, він - досконалий учитель". Основною метою діяльності вважає збереження здоров'я своїх учнів, розвиток їх пізнавальної активності та творчих здібностей. Урок для учнів, на думку вчительки, - це радість, дружба, творчість, праця, гра, життя.  

 

 

 

 

 

 

 

bezkorovaynaБезкоровайна Олена Павлівна

 

 

 

Учитель початкових класів. Стаж роботи - 4 роки. Освіта - вища. Кваліфікаційна категорія "Спеціаліст". Її педагогічне кредо -  «У серце проникає лише те, що йде від серця». Найнеобхіднішим у своїй педагогічній праці Олена Павлівна вважає постійне спілкування з дітьми, взаємну любов вчителя і учня, та вміння "запалити" дітей до роботи.

 


Винничук Любов Павлівнаvinnychik

Вчитель початкових класів. Стаж роботи - 6 років. Освіта - вища. Кваліфікаційна категорія "Спеціаліст". 

 

 


Останнє редагування Понеділок, 17 грудня 2018 12:34

CEO & Founder

Сайт: bowthemes.com