Акція «Годівничка»

Акція «Годівничка»

     Учні нашої школи розуміють, що зима для птахів – це велике випробування, а тому намагаються подбати про пернатих друзів. З великим задоволенням школярі взяли участь у щорічній акції «Годівничка». Юні захисники пташок дуже відповідально та творчо підійшли до роботи. Разом зі своїми батьками та вчителями вони виготовили різні годівнички та розвішали їх на території школи. Учні усвідомили, що якщо кожен із нас у зимовий час зробить годівничку чи насипле зерна, то цим допоможе перезимувати нашим пернатим друзям.

(натисніть детальніше, щоб переглянути фотографії) 

Всесвітній день читання вголос

"Читання - це один з витоків мислення і розумового розвитку" В. О. Сухомлинський

Протягом багатьох років у різних країнах світу відначається Всесвітній день читання вголос. Учні початкової школи також долучились до святкування.

Свято спрямоване на те, щоб спонукати молоде покоління до читання книжки вголос разом із другом або друзями, обговорювати зміст твору, ділитися враженнями та думками щодо прочитаного.

Читання вголос надзвичайно корисне: стимулює розвиток мозку, поповнює словниковий запас, розвиває увагу та уяву, залучає візуальнек та слухове сприйняття, а також моторну активність.

Учні початкових класів принесли свої улюблені книги  та читали уривки для однокласників вголос. 

e8f4fe60-50e4-4b77-9d6e-94c972bf0b8c  cf91a4c2-2711-401f-a193-6aa880ab7510

c8531b39-a4b5-4320-8bd4-e795d6fa86b3

(натисніть детальніше, щоб переглянути більше фотографій) 

Засідання клубу "Мамина школа"

20.02.2020 під керівництвом вчителя початкових класів Северин Тетяни Григорівни відбулося засідання клубу «Мамина школа» за темою «Мудрість батьківського виховання: як стати своїй дитині другом?». Мета даного заходу: поглибити знання батьків з питань виховання дітей, надати батькам можливість поділитися досвідом сімейного виховання і підвести їх до аналізу власних педагогічних підходів виховання, навчити розуміти власних дітей.

Подарувати часточку тепла

 Подарувати часточку тепла

     Приємно отримувати подарунки, а дарувати в рази приємніше. Особливо, коли подарунок- несподіванка. Саме так і було. 19 грудня 2019 року учні 4-А класу на засіданні гуртка «Країна Читалія» в рамках реалізації проекту "Святковий калейдоскоп" та "Різдвяні студії" зробили вітальну листівку для хворих, які перебувають на лікуванні у Вінницькому обласному клінічному госпіталі ветеранів війни. 21 грудня на чолі із завідуючою бібліотеки №11 Ольгою Василівною представники класу – активістки Виговська Настя, Шафранецька Оля і Саулко Віка особисто передали листівки хворим. Неймовірні враження залишилися від акції милосердя як у дівчаток, так і у ветеранів. Зробимо наш світ добрішим!

Святий отче Миколай, нам у всьому помагай!

Святий отче Миколай, нам у всьому помагай!

 День Святого Миколая - свято, на яке очікують не лише дітлахи, а й дорослі. Сама святкова атмосфера  надихає творити дива, допомагати ближнім, дарувати подарунки, сюрпризи. Учні 4-А класу на чолі із класним керівником Камінською Аллою Анатоліївною відвідали чергове засідання бібліотечного  клубу на базі бібліотеки-філії №11 "Країна Читалія". Сьогодні в рамках реалізації проекту "Святковий калейдоскоп" та "Різдвяні студії" бібліотекарі провели майстер-клас і розважальну програму. Діти зробили вітальну листівку для хворих, які перебувають на лікуванні у Вінницькому обласному клінічному госпіталі ветеранів війни. Також маленький сувенір - мишка стане у нагоді в новорічні свята. Потім бібліотекарі  провели конкурси і розваги. Святий Миколай пригостив дітлахів смаколиками.