Новини ГПД

Цей морозний та сніжний тиждень виявися дуже насиченим. Веселі прогулянки та цікаві творчі завдання подарували багато позитивних емоцій вихованцям групи подовженого дня.

новиниГПД1

новиниГПД2

новиниГПД3

Готуємось до свята

Вихованці ГПД активно готувалися до Дня Святого Валентина. Протягом тижня вони виготовляли листівки, готували валентинки, дізнавалися про історію цього свята. Вихователь групи Винничук Л.П. прагнула сприяти розвитку емоційно-чуттєвої сфери, розвинути творчу активність, мову, мислення, пам’ять та увагу. У своїх роботах учні виявили старанність та креативність.

(натисніть детальніше, щоб переглянути фотографії)

Цікаві заняття в ГПД

Цікаві заняття

Цікаво та насичено пройшов день у ГПД. Вихованці групи на заняттях читали казки, виготовляли з паперу журавля, а також грали в різноманітні ігри. Цей день переконав, що наші школярі не тільки розумні та кмітливі, а й творчі та старанні.