До уваги батьків!

До уваги батьків!!! Мабуть, ви чули про флешмоб у TikTok "Випий 40 таблеток і подивись, що буде". Двоє школярок з Боярки так і зробили, через що одна з них загинула, а інша потрапила до лікарні.

Це текст про те, як батьки та педагоги можуть вберегти підлітків від необдуманих вчинків ⬇

День Соборності України

До Дня Соборності України учні школи провели флешмоб під назвою "Разом з власної волі". Учні створили віртуальний ланцюг передачі державного прапора.

Гра "CLICK TRAVEL"

09 лютого 2021 р. відбувся відбірковий тур міського чемпіонату пізнавально-розвиваючої гри  "CLICK TRAVEL".
Наш заклад представляла команда учнів 6-Б класу (Шевчук Софія, Орленко Дмитро, Копистиринська Анна, Вдовичак Денис). Учасники гри по черзі розв'язували завдання з різних рубрик. Чемпіонат триває. Команди-переможці стануть відомі 11лютого.
CollageMaker 20210209 163217514

СТОП Булінг